O firmě HELTAKoop

Společnost HELTAKoop jsme založili v roce 1991 jako provozovatele zábavní techniky. Zaměření činnosti se postupně zúžilo na kulečníky, šipky a stolní fotbaly. V počátcích šlo především o repasování dovezených kulečníků a maloseriovou výrobu vlastních modelů. V roce 1996 jsme zahájili výrobu ve Velkém Poříčí ve vlastních prostorách s 1500 m2 a 25 zaměstnanci.

Během doby společnost HELTAkoop zaujala, s roční produkcí až 900 kulečníků a stolních fotbalů, místo největšího českého výrobce a exportéra v oboru. Současně s rozvojem výroby jsme vybudovali zásilkový obchod s příslušenstvím pro kulečníkový a šipkový sport s možností nákupu přes e-shop. Významný podíl na činnostech společnosti tvoří i velkoobchodní prodej našich výrobků.

Kulečník PROFI PRIDE 9ft, vyvinutý naší firmou, byl prvním v Evropě vyráběným kulečníkem, certifikovaným Evropskou pool billiardovou federací, pro pořádání mezinárodních soutěží. Na našich stolech byla odehrána mimo jiné mistrovství Evropy 2001, 2004 a 2007 mužů i žen, turnaje prestižní serie EUROTOUR i několik finálových turnajů mistrovství ČR v pool billiardových disciplinách.

V roce 2008 jsme také zařadili do námi nabízeného sortimentu výrobu pokerových stolů a prodej veškerého příslušenství pro poker.

Máte individuální požadavky?

Jsme schopni reagovat i na individuální požadavky našich zákazníků. U vyráběných produktů vám rádi připravíme individuální barevnou variantu, nebo použijeme k výrobě vámi vybraný materiál.

Co najdete v našem e-shopu a v naší prodejně:

Více na www.shop-heltakoop.cz.

Dále realizujeme: